Rezidence Na Vackově: Bydlení, které má do stereotypu na míle daleko

Hledáte nové bydlení a kladete přitom důraz na výjimečnost? Pokud vám padla do oka moderní architektura, pak vás současný nabídka developerských projektů potěší. Buďme však trochu konkrétnější – v Praze momentálně vzniká očekávaný rezidenční projekt Na Vackově a my vám prozradíme, proč byste se o něj měli zajímat blíže.

Projekt Na Vackově vzešel z pera profesionálů ze studia MS Architekti, které dostalo zakázku od renomovaného developera Metrostav Development. Jedná se o stejnou společnost, která v lokalitě vybudovala úspěšný projekt Alfarezidence.

klevetnice-cz_navackove_cz_01

Nové byty v Praze jsou rozvrženy do několika maximálně pětipodlažních objektů. Z vizualizací je patrné, že celek pracuje s kompozicí budov velmi citlivě. Výsledkem není jednolitá uliční hmota, ale naopak bytové domy ustupující od zavedené uliční linie. Měli by se snad stávající obyvatelé horního Žižkova obávat, že jim v sousedství vyroste extravagantní projekt narušující typickou atmosféru? Určitě ne. Asymetričnost a členitost jsou nápadité, ale nikoliv přehnané.

Metropolitní byty budou mít balkony, lodžie a prostorná zákoutí mezi jednotlivými budovami. Nebudou chybět ani byty se zahrádkami, což ocení každý, kdo rád tráví čas na čerstvém vzduchu.

klevetnice-cz_navackove_cz_02

Projekt Na Vackově nabízí spoustu soukromí a prostoru všem obyvatelům. Levné byty Praha s dispozicemi 1+kk – 4+kk budou vzdušné, dobře prosvětlené a prakticky uspořádané. První tři objekty budou dokončeny na závěr tohoto roku a zkolaudovány nejpozději během prvního kvartálu 2017. Zbylé dvě budovy jsou aktuálně ve výstavbě.

A jak je to s občanskou vybaveností? Je na vysoké úrovni a lokalita Horního Žižkova navíc prochází významnými změnami a v blízké budoucnosti zde vznikne nová obchodní čtvrť v oblasti Nákladového nádraží. Aktuální informace můžete sledovat na byty.navackove.cz.

TOPlist