První zářící sluchátka na světě

Se zářícími sluchátky na uších budete lépe vidět v noční tmě. Zároveň může záře vycházet také podle vašeho tepu srdce nebo dle rytmu muziky. Zářící sluchátka vyvinula společnost ze Silicon Valley v Kalifornii. Tyto sluchátka jsou unikátní také v tom, že kromě klasického přehrávání hudby mohou zářit a blikat také např. v rytmu písně a tím napovědět o jakou píseň se jedná.

glow-tai-nghe-phat-sang-nhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi

Díky tomu, že část ze šňůry sluchátek je vyrobena z optických vláken, které přenášejí jasné světlo i když jsou opravdu tenké, budete v noci dobře vidět. Výrobce uvádí, že toto osvětlení vydrží asi 8 hodin. V okamžiku kdy bude baterie sluchátek vybitá je možné je opět rychle nabít přes mikro USB asi do 30 minut.

Souprava je také vybavena řadou senzorů, které se připojují také na tělo a následně na základě těchto informací dokážou zobrazovat např. rytmus srdce. Můžete také použít napojení na chytrou aplikaci v telefonu se systémem Android a iOS.  V současné době je celý projekt na KickStart, kde vybírají potřebné finance.  Výroba by se měla zahájit v 7/2015 a ve třech barevných variantách. Cena sluchátek by měla začínat od 127 dolarů.

glow-tai-nghe-phat-dnhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi glow-tai-nghe-phat-dsang-nhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi.png glow-tai-nghe-phat-sang-nhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi glow-tai-nghe-phat-sgsang-nhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi.png glow-tai-nghe-phatv-sang-nhu-den-neon-dau-tien-tren-the-gioi

 

TOPlist