Největší a nejlepší Go Go Bar v Patpongu – Bada Bing

Bada Bing je zábavný a prátelský go-go bar na Patpong Soi 2, kde každou noc více než 25 dívek tančí na jevišti oblečené v sexy džínových mikro-šortkách, armádních uniformách, uniformách zdravotních sester a celé řadě dalších kostýmů, které vás jistě potěší. Je často považován za nejlepší gogo bar v Bangkoku. Nabízí moderní design, rychlou obsluhu a také patří k jedněm z mála barů v oblasti Patpong, kde můžete dokonale relaxovat a užívat si. Vstup je zdarma, každý večer v týdnu.

Kde jej najdete? Patpong je poměrně krátká ale notoricky známá ulice, která spojuje Surawong Road a Silom Road, což jsou hlavní obchodní čtvrti ve městě. Je to vzrušující část města, která přitahuje mnoho různých typů lidí, kteří sem přicházejí ze dvou důvodů – noční nabídka padělaného zboží a krásné tanečnice v mnoha go-go barech.

badabing

Známý jako největší go-go bar v této oblasti je Bada Bing tvořen dvěma patry. Větší přízemí s jevištěm a menší ale živější VIP místnosti ve druhém patře s proskleným stropem mezi nimi. Majitelé se drží jednoduchého plánu , jak udržet zákazníky: ceny za pití jsou přiměřené (140 bahtů za pivo), různé typy dívek, které jsou ochotny dát si s vámi drink, ovšem jen tehdy, když se jich zeptáte. Bada Bing patří k nejmodernějším go-go barům, takže se jim podařilo shromáždit velkou skupinu stálých zákazníků, kteří se stále vracejí díky férovému jednání personálu i milým tanečnicím. 

badabing-bar

Jsou zde dva typy tanečníků – kojoti a go-go tanečnice. Střídají se na jevišti zhruba po 20 minutách. Jedinými skutečnými rozdíly jsou v jejich kostýmech a stylu tance. Dívky kojoti použivají své taneční dovednosti a svou krásu, zatímco go-go dívky plní ještě další úkoly. Samozřejmě, že v Bada Bing je zákazník král, takže pokud si chce dát drink s některou z tanečnic, určitě si s vámi dá. /samozřejmě až poté, co dokončí svůj tanec/. Platí zde pravidlo – něco za něco.

badabing-replacement-photo-jpg

Dispozice baru je typická pro go-go bary, ale je velmi dobře provedená. Podél stěn běží polstrované sedačky a monoposty. Díky tomu je Bada Bing pohodlný pro jednotlivce i skupiny. Pokud dorazíte s větší skupinou je dobrý nápad se podívat po místech v druhém patře. Zároveň pokud plánujete narozeniny, firemní akci nebo rozlučku se svobodou je lepší zavolat dopředu. Vedení vám může pomoci uspořádat opravdu nezapomenutelnou noc. Nebo se dá samozřejmě domluvit i něco speciálního.

badabing-gogo

Bar je nejrušnější od 22:00 do 3:00 hodin. Ačkoliv oficiální zavírací doba není stanovena a do značné míry závisí na okolnostech. V neděli a pondělí večer jsou zde speciální vystoupení, které mají nalákat štamgasty na další noci. Tyto speciální noci se obvykle věnují nějakému tématu, jako noc lékařů a sester ve stylu burlesky. Najdete jej na Patpong Soi 2 asi 15 metrů dolů od Soi Silom Road. Blízko je také stanice Skytrain Sala Daeng BTS.

Otevírací doba: 20:00 – 03:00
Adresa: Patpong Soi 2
Tel: +66 (0) 815 840 339

badabing-a-gogo

TOPlist