Nejsmrtonosnější kulka, která kdy byla vyrobena

Náboje do pistole byly zavedeny již před dlouhou dobou a od té doby neprocházejí nějakými radikálními změnami. Zejména špička střely, která má udeřit na nepřítele a neutralizovat jej, se nijak zvlášť neupravovala /samozřejmě různé materiály/. Po shlédnutí následujícího videa a účinku, který má nová kulka RIP od G2 systems se na to budete asi dívat jinak.

RIP-bullet-610x336

Radikální invazivní projektil (RIP) je impozantní již na první pohled. Nejen, že vypadá děsivě, je schopna způsobit opravdu těžké škody. Původně byla vyvinuta pro ženské zbraně, které nosí na ochranu před vetřelci a násilníky.

Last-bullet-610x375

Společnost stojící za touto kulkou zkázy ji nazývala poslední střelou, kterou budete potřebot nakonec. Je snadné pochopit, proč. Kulka způsobuje hluboké spirální rány v místě vstupu, zraní tak svou oběť hluboko uvnitř těla. Přední hybnost střely se používá k odeslání oddělitelného okraje, který  trhá vnitřní orgány a tím způsobuje smrtelné zranění. Spolu s ním jsou zde také další kousky střely, které zvyšují poškození.

RIP-bullet-2

Jedná se o velmi nebezpečnou kulku, jejíž výroba musí být kontrolována aby se nedostala do rukou široké veřejnosti. Nicméně, v rámci tajné operace na záchranu rukojmích, je zbraň vybavená tímto typem munice účinnější než u běžných typů. 
Podívejte se na následující video:

TOPlist