Jak ulovit chlapa

Náš průzkum prokazuje, že muži mají rádi když jsou osloveni ženami. Zde je návod jak na to.

how-to-flirt

Že jste kočka si většinou muž všimne přes celý bar. Nicméně by byl nadšený pokud by jste si za ním přišla promluvit sama. Aspoň tak se vyjádřila většina čtenářů v průzkumu časopisu Men's Health. Skoro 55% mužů tvrdí, že je to sexy pokud je žena agresivně sleduje.

"Muži stejně jako ženy se chtějí cítit atraktivní a žádoucí", vysvětluje Matthew Hussey mezinárodní expert na vztahy. "Jsme naplněni stejnými nejistotami, stejně jako žena, proto je pro nás lichotivé když nás žena sleduje."

Chlapy slyšíme vás jasně a zřetelně – výzva je přijata.

Pro dokonalé zvládnutí situace jsme se zeptali experta také na tipy jak na to:

Při úvodním setkání s milým mužem s ním za prvé udržujte oční kontakt a to dvakrát. Poprvé lehký pohled, že jste jej zaznamenali a kterým s ním komunikujete a druhý pohled je drzý pohled nebo pohled s úsměvem přes rameno, který vyjadřuje – ano, vidím tě a jsem zvědavá.

Další signál dáte jemným gestem ruky, aby přišel k vám jako by jste mu něco chtěla říci. Jakmile se k vám dostane, požádejte jej o laskavost. Pokud jste u baru např. "Můžete mi na chvíli podržet mou bundu než odnesu tohle pití svým přátelům?" Následně mu poděkujte a optejte se jak se baví. Ani kompliment neuškodí. Můžete se jej také zeptat – Hledám nějaké dobré hodinky pro mého otce a vidím, že ty vaše vypadají velmi dobře, kde se dají pořídit?.

Nakonec po několika minutách nezávazného hovoru je čas na: Tady je moje telefonní číslo, zavolej mi.

Přesto jedno upozornění: Pokud dostanete v průběhu konverzace dojem, že muž nemá zájem a nudí se tak to bez výčitek ukončete. Rozhlédněte se po místnosti po dalším zajímavém muži a řekněte – Byl to fajn pokec tamhle ale vidím kamaráda, kterého jsem neviděla roky, zatím se měj.

Není samozřejmě možné tímto jednoduchým trikem dostat každého, ale můžete si tak zvýšit své šance.

 

TOPlist