7 způsobů jak lidé našli lásku

Je spousta on-line seznamek, kde můžete hledat svého partnera. Otázkou však je zda pomocí nich lze najít celoživotní lásku. Následujících 7 párů je příkladem toho, že je to možné.

1. SeaCaptainDate.com

Jak umělkyně původem z Readingu v Pensylvánii, hledala Amanda Angelis dobrodružství. Takže našla stránku seacaptaindate.com, která je určena pro lidi, kteří pracují na moři nebo sdílejí lásku k moři a rozhodla se, že tuto seznamku vyzkouší. Amanda má slabost pro muže s vousy, takže kapitán lodi Van Wagner jí hned padnul do oka. A i když se na jejich první schůzce objevil oholený, pár je spolu již déle než rok.

angeliswagner_seacaptaindate

2. TattooPassions.com

Před pěti lety když Christine Villareal, řekl její přítel, že jeho rodina nikdy nebude akceptovat její tetování, se rozhodla jej opustit. Začala hledat někoho komu to nebude vadit a bude ji brát takovou jaká je. Poměrně rychle našla na netu seznamku tattopassions.com a na ní Roba Villareala, který měl tetování na obou rukách i hrudi. Pár se vzal v únoru 2013 a nyní má již 6 měsíců starou dceru se jménem Autumn. Christina si samozřejmě nechala na počet jejího narození udělat další tetování, které jí to připomíná.

danielledaigle-0052

3. GlutenFreeSingles.com

Když Pia Stroebel hledal on-line bezlepkovou restauraci, v listopadu 2013 náhodou narazil na seznamku glutenfreesingles a našel zde kompletně jiný druh jídla. Téměř 2 roky po setkání on-line s Dale Graff si Pia sbalil své věci v Connecticutu a odstěhoval se k Dale do Montany.

piadale_glutenfreesingles

4. STDMatch.net

Julii, 28 byl v 18 letech diagnostikován genitální herpes, proto hledala někoho, kdo by ji přijal a pochopil její situaci. Našla Petra na kterého narazila on-line v květnu 2014, který měl podobný problém. "Vždycky to bylo pro mě velmi obtížné, abych to nepředala někomu dalšímu", říká Julie. Nyní se však změnil zcela způsob jejího kontaktu s opačným pohlavím.

julie_and_peter_stdmatch.net_

5. FarmersOnly.com

Elizabeth a Artie Thomson se rychle našli na seznamce, která se věnuje zemědělství a venkovskému bydlení. Elizabeth vyrostla na mléčné farmě v Alabamě, zatímco Artie vyrostl na kukuřičné farmě v Ohiu. Po společném setkání v roce 2012, spolu začali žít v Boulderu v Coloradu, ale plánují že se vrátí do Alabamy a budou pěstovat na farmě kukuřici a soju.

elizabethartie_image3

6. MillionaireMatch.com

Bývalá letuška na charterových letech Dawn Van Gaalen byla již frustrována muži, kteří si s ní dávali schůzky. Proto se rozhodla, že se přihlásí na millionairematch.com. "Nešlo mi o peníze", říká "jen jsem chtěla být s nějakým spolehlivým, zralým a usazeným." Zjistila, že vše co hledala našla v Darrelu Nelsonovi, majitele továrny na zpracování ropy a plynu. O rok a půl později jsou stále spolu a plánují své bydlení v Kanadě.

image2

7. BikerKiss.com

Kim Eaton hledala na netu organizované vyjížďky na motocyklu, když si všimla reklamy na Bikerkiss.com. To ji dovedlo k Janovi jejímu současnému manželovi. " Po naší první schůzce jsme oba odcházeli s vědomím, že bychom se vzali", říká. Svoji první společnou jízdu na motorce si užili na Nový rok 2013 v New Jersey, následně se vzali. Jak říká Kim "motorky nejsou láska mého života, láskou je Jan". Ten již měl několik horších nehod na motorce, proto po vstupu do manželství je otázka zda bude jezdit dál nějaké delší cesty.

kim20on20bike20with20jonnie20standing-1-2

 

TOPlist