Způsoby jak dosáhnout iluze delších nohou

Sezóna lehkých letních šatů, mini sukní a krátkých šortek je téměř tady, což znamená, že budete ukazovat své nohy každý den. Většina žen sní o dlouhých nohou, a tento sen se dá uskutečnit opravdu za chvilku. Jak? Snadno! Spousta slavných žen vytváří iluzi delších nohou, a vy můžete udělat totéž. Přestaňte schovávat své krásné nohy pod maxi sukněmi a šaty Postupujte podle následujících  tipů pro vytvoření iluze delších a tím také hezčích nohou.

article-2243871-165F04EC000005DC-510_634x8211. Oblečení s vysokým pasem

Víte, proč tak mnoho slavných žen nyní nosí sukně, šaty, šortky a džíny s vysokým pasem? Protože chtějí oklamat oko, aby si myslelo, že jsou vyšší, než ve skutečnosti jsou. Ve skutečnosti, můžete také nosit oděv s vysokým pasem, aby se vytvořila iluze dlouhých, krásných nohou. Když budete nosit sukně s vysokým pasem je pak těžké říct, kde začínají vaše nohy a všichni tak budou věřit, že je máte opravdu dlouhé.

2. Černá je vaše silná barva

Chcete, aby vaše nohy vypadali delší a štíhlejší? Černá by se mělo stát vaší oblíbenou barvou. Když budete nosit černé úzké džíny nebo kalhoty, vaše nohy automaticky vypadají štíhlejší a delší. Černá pomáhá skrýt nedokonalosti, a když budete nosit černé džíny s vysokým pasem, budete vypadat mnohem štíhlejší v každém okamžiku.

3. Noste kratší sukně a šortky

Jistě, nenavrhuji abyste nosili super krátké sukně nebo šortky na denní bázi. Co chci naznačit, nechte střední a maxi sukně uvnitř vašeho šatníku a vyberte si o něco kratší sukni pro vytváření iluze delších nohou. Pokud jste velmi plachá, může být pro vás těžké ukázat trochu kůže, ale proč ne?

4. Kupte si roztomilý pár špičatých botů

Ať už budete chtít nosit podpatky nebo boty, nosit špičaté boty je další způsob, jak vytvořit iluzi delších nohou. Špičaté boty pomáhají, aby vaše nohy vypadatli delší, zatímco špičaté podpatky zdvojnásobí výšku. Pokud nejste velkým fanouškem špičatých bot, pak jednoduše přeskočte tento tip.

5. Nechte své nohy zazářit

Celebrity nemají dokonalé nohy, oni prostě vědí, jak to udělat, aby vypadaly skvěle. Všimli jste si někdy, že téměř každá slavná žena má šíleně lesklé nohy?Trik je v tom že lesklé nohy vždy vypadají delší a štíhlejší. Používejte kvalitní opalovací nebo hydratační krém, aby vaše nohy vypadali lesklé již v několika minutách.

6. Noste kalhoty se svislými proužky

V závislosti na tom, kde žijete, v některé letní dny může být trochu zima, takže krátké sukně a šortky vás nezachrání. Při výběru džín nebo kalhot, se rozhodněte pro ty, které jsou se svislými pruhy. Zatímco vodorovné pruhy způsobí, že vaše nohy vypadají širší, svislé pruhy, aby vypadaly delší.

Pokud nejste obdařeni dlouhýma nohama, není čeho se bát. Vyzkoušejte a uvidíte že vaše nohy jsou super krásné a ne tak krátké, jak si myslíte. Zůstaňte sebevědomá a ignorujte všechny negativní myšlenky.

 

.

 

TOPlist