Váš malý červený box

V minulosti, když ženy chtěli opravit tekoucí odpad, tak pod něj dali kbelík a čekali na muže aby to opravil. Nyní se čím dál více žen rozhodlo, že to vezme do svých rukou a s použitím vybraného nářadí si dokáže poradit sama.

Podzim znamená začátek různých svátků a dovolených kdy je potřeba také v době provést různé úpravy – např. montáž nových obrázků na zeď, přehození standardní výzdoby domácnosti za novou a další. Pro všechny tyto příležitosti jsme pro vás dali dohromady vás malý červený box, který obsahuje vše co budete potřebovat.

Tool3

Šroubovák

Má všestranné použití, doporučujeme si obstarat jak s plochou hlavou tak s křížovou koncovkou. Ideálně v nějaké sadě, kde se dá případně přehazovat pouze koncovka za tu kterou potřebujete.

Aku vrtačka

Hodí se pro všechny kutily, nebo když je toho šroubování hodně. Měla by být lehká, snadno ovladatelná s výměnnými nástavci a samozřejmě s vhodně řešeným dobíjením.

Tool1

Metr

Určen pro vyměření vzdálenosti a vzhledem k perfekcionismu některých žen také k tomu aby měli stoprocentní jistotu, že mají vše zcela v rovině.

WD-40

Používá se pro čištění, mazání, leštění a ochranu materiálu. Existuje doslova tisíce využití od odstranění rzy, vosku, snížení hlučnosti skřípání až po zlepšení funkčnosti některých mechanických částí věcí.

Zalamovací nůž

Používá se pro řezání krabic, lepenky a dalších materiálů, které nezvládnou nůžky. Nůž má velmi ostrou čepel, která se zatahuje pro zajištění bezpečnosti. Zároveň pokud se ztupí je možné kousek čepele ulomit a pokračovat dále.

Kleště

Používají se pro instalatérské práce a další věci, kde je třeba něco pevně chytnout. Kupte si několik různých velikostí kleští a také v různých provedeních koncovek pro každou příležitost. Není nic horšího než se např. velkými kleštěmi snažit odtáhnout drobnou matičku.

Lepící páska

Má všestranné použití, pro svou univerzálnost je součástí každé sady na přežití. Kupte si tepelně a vodě odolnou lepící pásku, která vám pomůže získat nějaký čas na provedení opravy např. v případě úniku vody nebo na sklo apod.

Vodováha

Používá se pro určení roviny např. když věšíte obraz nebo potřebujete mít jistotu s pravým úhlem. Koupit si můžete jak běžnou bublinkovou s kapalinou tak moderní laserovou, záleží již zcela na vás.

Tool2

Kladivo

Používá se pro zatloukání, páčení v podstatě jako vaše prodloužená paže. Dívejte se po kladivu, které má rukojeť potaženou plastem pro lepší konfort při práci.

Základ by byl a k němu můžete přidat ještě například nějaké hřebíky, šroubky a matičky, které se hodí vždycky. Doufáme, že byl pro vás článek inspirací a na vánoce již máte jasno:)

 

 

TOPlist