Už víte, co mu dáte pod stromeček? Inspirujte se!

Vánoce se blíží mílovými kroky, což pro vás znamená jediné – měla byste se v dostatečném předstihu pustit do hledání krásných dárků pro své nejbližší. Jedině tak si svátky užijete pěkně v klidu a bez zbytečného stresu. Ale čím potěšit muže vašeho srdce? Pokud máte pocit, že jste v minulých letech „vystřílela všechny náboje“, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás několik inspirativních tipů.

Značkové spodní prádlo

Nenechte se mýlit, spodní prádlo není vhodným dárkem pouze pro ženy. I muž ocení kvalitu a komfort značkových výrobků. A pokud vsadíte na vyšší ligu, jako jsou například Calvin Klien boxerky, rozhodně nešlápnete vedle.

Při výběru samozřejmě zohledněte styl spodního prádla a pořiďte mu takové, jaké bude rád nosit. Nemusí se přitom jednat jen o značky, jako je CK nebo Diesel – sportovně založení jedinci preferují spíše trenky Puma.

A nezapomeňte mu ke spodnímu prádlu přibalit kvalitní ponožky, které netlačí a dobře odvádí pot. Beztak má všechny děravé a dělá si ostudu doslova na každém kroku.

Kvalitní hodinky

Copak v době smartphonů ještě někdo nosí hodinky? To si pište! A jen málokterý doplněk je tak populární i u pánského pokolení. V podstatě jde o zlatou klasiku, na kterou nedá dopustit žádný muž.

Dobrá zpráva je, že vás pěkné hodinky nemusí stát desítky tisíc – solidní kousky seženete i v rozpětí několika tisíců. A opět nezapomeňte vybírat s ohledem na styl vašeho muže. Narazíte na modely vhodné pro sportovce, elegány apod.

Dron s kamerou

Váš životní partner je tak trochu hračička? Pak mu stoprocentně uděláte radost dronem s kamerou. Můžete to pojmout jako společný dárek, neboť si ho váš muž jistě vezme na příští společnou dovolenou a z pořízených záběrů pro vás vytvoří skvělé dovolenkové video.

TOPlist