Už víte, co mu dáte pod stromeček? Inspirujte se!

Vánoce se blíží mílovými kroky, což pro vás znamená jediné – měla byste se v dostatečném předstihu pustit do hledání krásných dárků pro své nejbližší. Jedině tak si svátky užijete pěkně v klidu a bez zbytečného stresu. Ale čím potěšit muže vašeho srdce? Pokud máte pocit, že jste v minulých letech „vystřílela všechny náboje“, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás několik inspirativních tipů.

Značkové spodní prádlo

Nenechte se mýlit, spodní prádlo není vhodným dárkem pouze pro ženy. I muž ocení kvalitu a komfort značkových výrobků. A pokud vsadíte na vyšší ligu, jako jsou například Calvin Klien boxerky, rozhodně nešlápnete vedle.

Při výběru samozřejmě zohledněte styl spodního prádla a pořiďte mu takové, jaké bude rád nosit. Nemusí se přitom jednat jen o značky, jako je CK nebo Diesel – sportovně založení jedinci preferují spíše trenky Puma.

A nezapomeňte mu ke spodnímu prádlu přibalit kvalitní ponožky, které netlačí a dobře odvádí pot. Beztak má všechny děravé a dělá si ostudu doslova na každém kroku.

Kvalitní hodinky

Copak v době smartphonů ještě někdo nosí hodinky? To si pište! A jen málokterý doplněk je tak populární i u pánského pokolení. V podstatě jde o zlatou klasiku, na kterou nedá dopustit žádný muž.

Dobrá zpráva je, že vás pěkné hodinky nemusí stát desítky tisíc – solidní kousky seženete i v rozpětí několika tisíců. A opět nezapomeňte vybírat s ohledem na styl vašeho muže. Narazíte na modely vhodné pro sportovce, elegány apod.

Dron s kamerou

Váš životní partner je tak trochu hračička? Pak mu stoprocentně uděláte radost dronem s kamerou. Můžete to pojmout jako společný dárek, neboť si ho váš muž jistě vezme na příští společnou dovolenou a z pořízených záběrů pro vás vytvoří skvělé dovolenkové video.

TOPlist
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich