Tajemství diety Paris Hilton

Paris Hilton má dost nekonvenční rady pro dietu. Jako příznivce rychlého občerstvení – McDonalds a Taco Bell doporučuje jíst čokoládu, rychlé občerstvení a lasagne a pít coca colu, to vše odhalila ve své knize Vyznání dědičky. Ačkoliv tento dietní plán může znít jako zcela mimo, neztrácejte víru. Paris také povzbuzuje čtenáře k tomu aby jedli hodně sushi, které obsahuje na antioxidanty bohatou zeleninu, mořské řasy a zdravé ryby.

Má ráda také vaření jídla doma, což šetří také peníze i kalorie. Zároveň doporučuje vyhýbat se dietním limonádám a umělým sladidlům a tvrdí, že místo toho je lepší pít všechno v přirozeném stavu. Přestože pití coca-coly se nemusí zdát jako dietní tip, který by schvalovali dietologové, tato štíhlá slečna přímo varuje před dietními potravinami, stačí že mají v názvu dietní a měli by jste to jíst? Proč?

Slavná dědička také věří, že život je příliš krátký na to abychom si odpírali jídla, která máme rádi. To vám samozřejmě nedává výmluvu k tomu, aby jste se celý den cpala cukrovím, nicméně jednou za čas je prospěšné si dopřát svoji oblíbenou stravu i když není příliš dietní.

Názory Paris Hilton jsou jistě kontroverzní takže je na každém co si z toho odnese.

1383778154_paris-hilton-zoom

 

TOPlist