Bez cestovního pojištění do zahraničí nejezděte!

Vyrážíte si užít dny volna, těšíte se, až neuslyšíte ani jednu českou hlásku a budete si užívat jiné kultury cizí země. Pohoda se rázem může změnit v noční můru. Stačí, abyste něco špatného snědli, uklouzli a pohmoždili si ruku, nebo se připletli k dopravní nehodě, a máte zranění vážnějšího rázu. Bez pojištění se dostanete do velkého problému, rázem se stanete dlužníkem, dluh se může vyšplhat i do několika milionové částky. Zdravotní péče je totiž drahá všude na světě. Neriskujte! Podívejte se, jak vypadá levná a přesto kvalitní cestovní pojistka.

Za několik korun získáte kvalitu! 

Pojištění do zahraničí není drahé. O to více je s podivem, kolik lidí zbytečně riskuje a vyráží na cesty jen s modrou kartičkou od zdravotní pojišťovny. Ta je garancí, že se vám dostane lékařské péče, ovšem jen v zařízeních, která získávají finance z veřejných zdrojů. Jak moc se vám cesta s kartičkou prodraží? Čtěte zde.

klevetnice-cz_online_ergo_cz_01

Kvalitní pojistka stojí okolo 20 Kč na den. Cenu ovlivňuje několik faktorů. V největší míře jsou to pojistné limity. Je lepší si sjednat vyšší limity, jsou jistotou, že za zdravotní péči nebudete muset doplácet. Pro cesty v EU i mimo ni se doporučují limity 5 000 000 korun. Platíte si hlavně za léčebné výlohy. Tedy nejen za ošetření, ale třeba i za převoz do a z nemocnice, léky, pobyt druhé osoby v nemocnici a další. Na jaké všechny situace se pojistka vztahuje? Přečtěte si VPP pro pojištění do zahraničí.

Doplňky jsou žádoucí

Je lepší, když si k pojistce zařídíte doplňky v podobě pojištění odpovědnosti, úrazu a zavazadel. Stojí to jen cca 10 Kč na den. Pojištění odpovědnosti vás bude krýt, když cizí osobě nezáměrně způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku, u zavazadel se pojistka vztahuje na jejich poškození, ztrátu i zpoždění.

klevetnice-cz_online_ergo_cz_02

Nižší ceny hledejte online

Chcete-li koupit pojistku za nejlepší cenu, udělejte si srovnání cen cestovního pojištění a kupte online. Při této formě sjednání smlouvy nabízí pojišťovny slevy a bonusy.

TOPlist