5 způsobů jak uspokojit ženu

Zeptali jsme se 3289 žen, jak jsou šťastné se svým sexuálním životem. Pak jsme z nich vybrali to nejlepší.

Chce víc

I když z našeho průzkumu vyplývá, že spokojené ženy mají sex několikrát týdně, dvě z pěti mají chuť i navíc. "Ženy mají širokou definici sexu, takže to nemusí nutně znamenat, že chtějí klasického sexuálního styku," říká Scott Haltzman, MD, autor knihy Tajemství šťastně vdaných mužů. "Žena se může jen chtít cítit víc sexuálně žádaná všeobecně, takže jí naznačte, že na ni celý den myslíte a už jen to má ten správný sexuální nádech, který potřebuje." Jednou z možností je napsat jí plán na večer a požádat ji, aby si vzala to krásné červené spodní prádlo.

How-To-Satisfy-A-Woman-Every-Single-Time

Ona ví, že je sexy

Čtyři z pěti žen netrpí nízkým sebevědomím, pokud jim jejich partneři dávají najevo jak jsou sexy. Chceš si být jistý svou přítelkyní? Nikdy nekritizujte těla jiných žen. Mohla by mít starost, co si asi myslíte o ní. Říká Debby Herbenick, Ph.D., sexuálního zdraví a výchovy v Kinseyho institutu Indiana University. "Nebude se cítit pohodlně když vám ukáže své tělo, jestliže bude mít strach o to, že si budete myslet, že je tlustá, ošklivá, nebo má celulitidu."

Bude otevřená

Spokojené ženy vědí co chtějí a v 87 procent se dokážou vyjádřit. "Pokud bude v pohodě můžete se jí zeptat co ona od sexu chce," říká Lonnie Barbach, PhD, autor knihy jeden pro druhého:. Sdílení sexuální intimitu. Podporovat její otevřenost pro zlepšení komunikace o sexu můžete také v nesexuálních situacích Ale ujistěte se, že dáváte také pozor na neverbální komunikaci. "Někteří lidé svým partnerům dělají věci, které mají sami rádi. Pokud se vás například jemně dotýká, pravděpodobně to má také tak ráda.

Potěšení je cíl

d2Zní to šíleně, ale je to pravda: Orgasmus není nezbytný, aby ženy byly sexuálníě uspokojené. Tři ze čtyř žen tvrdí, že potěšení ze sexu formou orgasmu pro ně není tak podstatné. Takže se uvolněte, váš uvolněný přístup  ji může dát víc do pohody, takže také dosáhnete s větší pravděpodobností vyvrcholení. "Čím více se budete snažit soustředit na orgasmu, tím víc jej budete odhánět, " říká Barbach.

Vášeň vítězí nad velikostí

Klišé je pravdou: teď jen jak jej použít. Pouze 7 procent sexuálně spokojených žen, říká, že velikost penisu je rozhodující pro jejich potěšení. Druhých 93 procent říká, že to není tak podstatné. "Vášeň je to, co drží ženy v tom aby se vraceli," říká Yvonne K. Fulbright, Ph.D., autor knihy Dotkni se mě tam! Naši účastníci průzkumu se shodli:  10krát raději dají přednost vášni a velkorysosti, která je důležitější než velikost penisu.

A jak to vidíte vy?
 

TOPlist
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde