5 sexy cviků pro lepší sexuální život

5 sexy cviků pro lepší sexuální život

Slyšeli jste to mnohokrát, že cvičení zlepšuje vaši náladu, nastartovat váš sexuální život a celkově zlepšit vaše zdraví. Výživový konzultat a trenér Mike Jackson vám přináší několik sexy způsobů jak spálit kalorie bez zbytečné námahy, zatímco budete v posteli. Tyto cviky vám pomohou být také více vnímavé k sexuálnímu prožitku.

1. Nahá jóga

Ačkoliv v Indii stále není populární, vám může nahá jóga přinést relax, který potřebujete. Praktikování nahé jógy je něco jako oslava vašeho těla, budete více přemýšlet o sexu a tím jej také budete více chtít. Takže svlékněte své oblečení a vyzkoušejte nahou jógu.

naked_600x450

2. Pánevní cvičení

Toto cvičení vám pomůže vypadat sexy kdykoliv se svléknete. Cvičením posilujte svaly pánevního dna nejlépe na 10 sekund stáhnout a pak na dalších 10 sekund uvolnit. Toto cvičení opakujte aspoň 10x za den. Dalším cvikem stahujte svaly rychle 10x za sebou v rytmu. Toto cvičení zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů a také pomáhá k lepší kontrole močového měchýře.

sexxxxx_600x450

3. Sexy dřepy

Zkuste si zadřepovat brzy ráno se svým partnerem. Dřepy jsou velmi dobré pro obě pohlaví protože pomáhají posilovat stehenní svaly a také svaly pánevního dna.

coupleyga_600x450

4. Pole dancing

Zkuste toto sexy žhavé cvičení a vaše libido bude prudce stoupat. Tato smyslná forma cvičení je na celkové formování těla a když se mu budete věnovat např. i s doprovodem hudby před partnerem, určitě ho to nenechá chladným.

931714852_600x450

5. Lekce Salsy

Tanec Salsy s partnerem vám pomůže spálit až 200 kalorií za 30 minut. Nemusíte být ani dobrou tanečnicí, vše co na hodinách Salsy potřebujete je hudba. Salsa je smyslným tancem, takže v průběhu lekcí si to můžete s partnerem správně užít.

155673910_600x450

 

TOPlist