10 znamení jak poznat, že chodíš se ženou ne dívkou

Můžete mít smůlu na seznamování s dívkami i když už hledáte ženu. Rozdíl mezi nimi je v jejich chování a jednání. Ženy i dívky berou svět jinak. Seznámit se s dívkou je relativně jednoduché ale najít ženu je již poměrně vzácnost. To neznamená že neexistují, jen je poměrně těžké je najít. Na druhou stranu muži a chlapci jsou na tom podobně. Jako muži bychom se měli dokázat rozhodnout a poznat, že chodíme s ženou ne dívkou, když hledáme dlouhodobý vztah. Na pomoc můžeme použít těchto 10 příznaků:

1. Dívky se rády oblékají do vyzývavého oblečení, protože si myslí že vypadají víc sexy. Ženy vědí, že jsou sexy bez ohledu na to co mají na sobě. Ženy pochopili že provokativní oblečení není jediným způsobem jak být sexy. Žena nemusí jít ven se vším co má, aby se cítila sexuálně atraktivní. Ženy věří sami sobě a vědí že jsou sexy, protože tomu tak je.

2. Dívky očekávají, že jejich muži vědí jak se cítí a co si myslí – ženy používají slova.  Dámy …muži nemohou číst myšlenky. Sice si to přejeme, protože pak by bylo vše mnohem jednodušší ale bohužel tomu tak není. Dívky věří, že bychom jim měli rozumět, vědět co si myslí a stačí pouze naznačit. Bohužel většina mužů není zběhlá v rozeznávání těchto signálů. To je místo kdy se dívky cítí frustrované, zatímco ženy přijmou nedostatky svého protějšku a mluví s ním o svých pocitech.

3. Dívky očekávají, že budete vše platit – ženy jsou finančně nezávislé. Dívky jsou jako panenky, které vyžadují stálou péči dokud nevyrostou. Žena má ráda pokud občas něco zaplatí a tím také připomene svému muži, že s ním není pouze kvůli penězům.

4. Dívky jsou ven a opijí se – ženy znají své limity. Dívky jsou do baru a zde se nechávají pozvat na pití zdarma apod. až to přeženou a pak udělají nějaké špatné rozhodnutí, které je druhý den mrzí. Ženy se dokážou bavit, ale znají své limity.

5. Dívky se nemohou dočkat až aktualizují svůj Facebook profil – ve vztahu – ženy zapomínají, že mají Facebook. Ženy jsou příliš zaneprázdněné skutečným životem, aby měli čas se obtěžovat aktualizací svého profilu na Facebooku.

6. Dívky sledují zbytečné televizní kanály – ženy čtou. Některé televizní pořady jsou dobré, nicméně naprostá většina je zbytečná výplň. Ženy mají některé své oblíbené pořady a jinak si spíše čtou v knize.

7. Dívky mluví o triviálních věcech – ženy dovedou udržet stimulující rozhovor. To je pravděpodobně jeden z největších rozdílů. Většina dívek je hrozná v udržení konverzace. Nemají přehled o globálních událostech, nemají žádné zájmy nebo koníčky. Jejich názory nejsou jejich vlastní, ale přebírají názory těch co slyšeli. Dívky jsou nudné – ženy fascinující.

8. Dívky jedí saláty – ženy jedí co chtějí. To neznamená že ženy saláty nejedí. Nicméně si k tomu klidně dají i zmrzlinu. Ženy jedí zdravě protože respektují své tělo. Dívky jedí zdravě, aby všichni věděli, že jedí zdravě. Skutečná žena se s vámi posadí a dá si hamburger s hranolky, protože ví co může.

9. Dívky se drží toho co vědí, ženy si rozšiřují obzory. Ženy chápou jak je v životě důležité získávat zkušenosti. Dělají vše aby poznali nové lidi a poznali nové věci to vše vášnivě ale také řízeně. Dívky si nejsou opravdu jistí svým životním cílem, doufají že najdou muže, který jim jejich cestu ukáže.

10. Dívky potřebují strážce – ženy potřebují pouze sebe sama. Není nic víc sexy, než žena, která se o sebe dokáže postarat. Všechny ženy jsou schopné, nicméně pouze několik je schopno postarat se také o podnikání. Dívky stále jen hledají podklady. Ženy jsou budoucnost – dívky minulost.

 

 

TOPlist